Pasukan Pertama
Will Cox, Silverado — Dia memenangi gelaran beregu negeri Kelas 4A bersama pasangan beregu Tyler Rose.
Bronson DeSisto, Palo hijau - Dia mendapat tempat ketiga dalam Kelas 5A Wilayah Selatan dan kejohanan perseorangan negeri.
Nikola Dobrijevic, Palo Verde — Beliau mendapat naib juara dalam Kelas 5A Wilayah Selatan dan kejohanan perseorangan negeri.
Nolan Dubay, Faith Lutheran — Dia memenangi gelaran beregu negeri Kelas 5A dan mendapat naib juara pada kejohanan Wilayah Selatan bersama pasangan beregu Sam Fouse.
Sam Fouse, Iman Lutheran - Dia memenangi gelaran beregu negeri Kelas 5A dan mendapat naib juara pada kejohanan Wilayah Selatan bersama pasangan beregu Dubay.
Mark Lapko, Bishop Gorman — Dia memenangi kejohanan Kelas 5A Wilayah Selatan dan kejohanan perseorangan negeri.
Brock Morrow, Shadow Ridge — Dia mendapat tempat kedua dalam kejohanan perseorangan negeri Kelas 4A.
Kiran Reddy, The Meadows — Dia memenangi gelaran perseorangan Kelas 3A Wilayah Selatan dan mendapat naib juara di peringkat negeri.
Nathan Rose, Silverado — Dia memenangi kejohanan perseorangan negeri Kelas 4A.
apakah tanda 18 januari
Tyler Rose, Silverado — Dia memenangi gelaran beregu negeri Kelas 4A bersama pasangan beregu Cox.
Jurulatih Terbaik
Tyler Marchant, Palo hijau - Beliau membimbing Panthers ke Kelas 5A Wilayah Selatan dan kejohanan pasukan negeri.
Pasukan Kedua
Chris Andre, Palo Verde — Dia memenangi gelaran beregu Kelas 5A Wilayah Selatan dan menduduki tempat ketiga di negeri bersama pasangan beregu Jonas Santos.
Phillippe Kosyagin, The Meadows — Dia memenangi kejohanan beregu negeri Kelas 3A Wilayah Selatan dan negeri bersama pasangan beregu Alberto Pereira.
Jason Mersereau, Shadow Ridge — Dia mendapat naib juara dalam kejohanan beregu negeri Kelas 4A bersama pasangan beregu Kaden Moya.
Jason Michel, Coronado Dia menduduki tempat kedua dalam kejohanan beregu negeri Kelas 5A dan menduduki tempat ketiga di kejohanan Wilayah Selatan bersama pasangan beregu Jack Wohlwend.
Kaden Moya, Shadow Ridge — Dia mendapat naib juara dalam kejohanan beregu negeri Kelas 4A bersama Mersereau.
585 nombor malaikat
Alberto Pereira, The Meadows — Dia memenangi kejohanan beregu negeri Kelas 3A Wilayah Selatan dan negeri bersama Kosyagin.
Sam Roe, Shadow Ridge — Dia mendapat tempat ketiga dalam kejohanan perseorangan negeri Kelas 4A.
Jonas Santos, Palo Verde — Dia memenangi gelaran beregu Kelas 5A Wilayah Selatan dan menduduki tempat ketiga di negeri bersama Andre.
Christopher Stewart, The Padang rumput - Dia mendapat naib juara pada kejohanan perseorangan Kelas 3A Wilayah Selatan dan ketiga di negeri.
Jack Wohlwend, Dinobatkan — Dia menduduki tempat kedua dalam kejohanan beregu negeri Kelas 5A dan menduduki tempat ketiga di kejohanan Wilayah Selatan bersama Michel.
Sebutan Yang Berhormat
Diego Alonzo, Lembah Spring
Luke Anderson, Centennial
Sam ChennClark
Nombor malaikat 1120
Shonn Chenn, Clark
Luke Hansen, Lembah Spring
Bridger Johnson, Shadow Ridge
Grant Lee, Coronado
Tyler Lemmel, Bandar Boulder
Filip Matejic, Lembah Hijau
Ike Pappas, Bandar Boulder
Andrew Stout, Shadow Ridge
Zachary Stout, Shadow Ridge
Thomas Taylor, Centennial
Hubungi Alex Wright di awright@reviewjournal.com. Ikut @AlexWright1028 di Twitter.